My Favorite Movies


  JERMAINEAKAKILLA3031's Rating My Rating
1
South Central (1992,  R)
South Central
this is a gangsta movie
2
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6)
gangsta
3
Gangland: Bullets Over Hollywood (2005,  Unrated)
4
Scarface (1983,  R)
5
Mobsters (1991,  R)
6
GoodFellas (1990,  R)
7
Gotti (1996,  R)
8
Gangs of New York (2002,  R)
9
Mafia en Chicago (2007,  Unrated)
10
Hood 2 Hood (,  Unrated)
11
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood (1996,  R)
12
Hood Rat (2002,  R)
13
Baby Boy (2001,  R)
14
Bad Boys (1995,  R)
15
Bad Boys II (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments