My Favorite Movies
| Jerrica9824868's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Man of the Century (1999, R) |
|
| 2 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Aladdin (1992, Unrated) |
|
| 4 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 5 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
| 6 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
| 7 |
The Third Wish (2004, PG) |
|
| 8 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 9 |
Dreamgirls (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Cabaret (1972, PG) |










