My Favorite Movies
| jessdaprincess1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Secret Window (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Wicker Man (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
Scream (1996, R) |
|
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
|
| 7 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master (1988, R) |
|
|
| 8 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors (1987, R) |
|
|
| 9 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child (1989, R) |
|
|
| 10 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge (1985, R) |
|
|
| 11 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
|
| 12 |
Friday the 13th (1980, R) |
|
|
| 13 |
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006, R) |
|
|
| 14 |
Rize (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|


