My Favorite Movies


  Jesse266735941's Rating My Rating
1
Mildred Pierce (1945,  Unrated)
2
Mommie Dearest (1981,  PG)
3
Pink Flamingos (1972,  NC-17)
4
Female Trouble (1974,  R)
5
Flamingo Road (1949,  PG)
6
A Little Thing Called Murder (2006,  Unrated)
7
Cry Baby (1990,  PG-13)
8
Torch Song (1953,  Unrated)
9
Possessed (1947,  Unrated)
10
Torch Song Trilogy (1988,  R)
11
Hellraiser (1987,  R)
12
Hellbound: Hellraiser 2 (1988,  R)
13
Hellraiser - Bloodline (1996,  R)
14
Dawn of the Dead (2004,  R)
15
Shaun of the Dead (2004,  R)
16
Night of the Living Dead (1990,  R)
17
Night of the Living Dead (1968,  Unrated)
18
The Return of the Living Dead (1985,  R)
19
The Little Foxes (1941,  Unrated)
20
Gentlemen Prefer Blondes (1953,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments