My Favorite Movies
| jessicacarlsonismygirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 6 |
The Matrix Reloaded (2003, R) |
|
| 7 |
The Matrix Revolutions (2003, R) |
|
| 8 |
Sin City (2005, R) |
|
| 9 |
Left in Darkness (2006, Unrated) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Speed (1994, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |















