My Favorite Movies


  jessicamae30's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook 5.0 Stars
Luv this movie!-So adorable! :)
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember 5.0 Stars
Super Cute!!!!!!!!!!
Love It! :)
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 5.0 Stars
Classic :)
Click to Rate
8
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate
9
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days 4.0 Stars
LOVE IT!!!!!!!!!!! :)
Click to Rate
10
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers 5.0 Stars
This movie is awsome!
Click to Rate
11
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama 5.0 Stars
Go back home and get your man!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Click to Rate
14
Never Been Kissed (1999,  PG-13)
Never Been Kissed 5.0 Stars
Just kiss her already! :)
Click to Rate
15
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story 5.0 Stars
Everybody know's that she's going to end up with the guy in the end,but...
still cute :)
Click to Rate
16
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
17
Failure to Launch (2006,  PG-13)
Failure to Launch 4.0 Stars
Matthew's so HOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- Luv It!!!!!! :)
Click to Rate
18
Stick It (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments