My Favorite Movies


  jessicarabbit2223114's Rating My Rating
1
Ghost World (2001,  R)
Click to Rate
2
Party Monster (2003,  R)
Click to Rate
3
Hedwig and the Angry Inch (2001,  R)
Click to Rate
4
Spun (2003,  R)
Click to Rate
5
Gypsy 83 (2004,  R)
Click to Rate
6
The Virgin Suicides (1999,  R)
Click to Rate
7
Crutch (2004,  R)
Click to Rate
8
A Love Song for Bobby Long (2004,  R)
Click to Rate
9
Must Love Dogs (2005,  PG-13)
Click to Rate
10
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
Click to Rate
11
Blow (2001,  R)
Click to Rate
12
Twelve Monkeys (12 Monkeys) (1995,  R)
Click to Rate
13
The Heartbreak Kid (2007,  R)
Click to Rate
14
The Shining (1980,  R)
Click to Rate
15
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
16
Superbad (2007,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments