My Favorite Movies


  Jessy299103153's Rating My Rating
1
Queen of the Damned (2002,  R)
2
Van Helsing (2004,  PG-13)
3
Blood and Chocolate (2007,  PG-13)
4
Near Dark (1987,  R)
5
From Dusk Till Dawn (1996,  R)
6
The Lost Boys (1987,  R)
7
Haunting Desires (2004,  R)
8
The Order (2002,  R)
9
Blood Ties (1991,  R)
10
The Breed (2006,  R)
11
Mark of the Vampire (1935,  G)
12
Angel of the Night (1998,  Unrated)
13
Bite (1997,  Unrated)
14
The Black Room (1935,  Unrated)
15
Black Sunday (1977,  R)
16
Bloody Tease (2004,  Unrated)
17
The Creeps (1997,  PG-13)
18
Demon Under Glass (2002,  Unrated)
19
Destiny (1998,  Unrated)
20
Skinwalkers (2002,  Unrated)
21
Hellboy (2004,  PG-13)
22
Big Bad Wolf (2006,  R)
23
Cursed (2004,  PG-13)
24
The Forsaken (2001,  R)
25
Bad Moon (1996,  R)
26
Beast of Bray Road (2005,  R)
27
Blue Moon (2000,  PG-13)
28
Dark Wolf (2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments