My Favorite Movies
| jgordonfan1981's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 4 |
White Men Can't Dance (, PG) |
|
| 5 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 6 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 7 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 8 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 11 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 12 |
Cars (2006, G) |












