My Favorite Movies


  Jimmy366567807's Rating My Rating
1
Windtalkers (2002,  R)
2
Gettysburg (1993,  PG)
3
Gods and Generals (2003,  PG-13)
4
North to Alaska (1960,  Unrated)
5
The Horse Soldiers (1959,  Unrated)
6
The Undefeated (1969,  G)
7
Kelly's Heroes (1970,  PG)
8
Hang 'em High (1968,  PG-13)
9
The Outlaw Josey Wales (1976,  PG)
10
The Blue And The Gray (1985,  Unrated)
11
Gone With the Wind (1939,  G)
12
Glory (1989,  R)
13
Spaceballs (1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments