My Favorite Movies


  1. jinjaritia
  2. Jinjie

Ignore the numbers these are in no particular order.

  jinjaritia's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
2
Star Trek (2009,  PG-13)
3
X-Men Origins - Wolverine (2009,  PG-13)
4
Iron Man (2008,  PG-13)
5
Hancock (2008,  PG-13)
6
The Phantom of the Opera (2004,  PG-13)
7
Angels & Demons (2009,  PG-13)
8
G.I. Joe: Rise of Cobra (2009,  PG-13)
9
Serenity (2005,  PG-13)
10
The Legend of Sleepy Hollow (1999,  PG)
11
The Matrix (1999,  R)
12
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
13
Push (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments