My Favorite Movies


  JoelNY's Rating My Rating
1
The Warriors (1979,  R)
2
Midnight Express (1978,  R)
3
Electra Glide in Blue (1973,  PG)
4
The Shawshank Redemption (1994,  R)
5
Reservoir Dogs (1992,  R)
6
From Dusk Till Dawn (1996,  R)
7
True Romance (1993,  R)
8
Murder in the First (1994,  R)
9
29 Palms (2003,  R)
10
Guy (1997,  R)
11
Kicked in the Head (1997,  R)
12
Kuffs (1992,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments