Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  joelperuda's Rating My Rating
1
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers 4.5 Stars
good movie
Click to Rate
2
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand 4.5 Stars
i love x men
Click to Rate
3
Van Helsing (2004,  PG-13)
Van Helsing 4.5 Stars
he's amazing
Click to Rate
4
The Pacifier (2005,  PG)
The Pacifier 4.5 Stars
just like me..
Click to Rate
5
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice 4.5 Stars
i love hilary duff movie..
Click to Rate
6
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 4.5 Stars
good action..
Click to Rate
7
Love and Basketball (2000,  PG-13)
Love and Basketball 4.5 Stars
basketball,i love this game...
Click to Rate
8
King Arthur (2004,  PG-13)
King Arthur 4.5 Stars
fantastic...
Click to Rate
9
Blue Chips (1994,  PG-13)
Click to Rate
10
Interview with the Vampire (1994,  R)
Interview with the Vampire 4.5 Stars
thrilling!!!!!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments