Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  JoenLinda383777138's Rating My Rating
1
National Lampoon's Christmas Vacation (1989,  PG-13)
Click to Rate
2
Pope John Paul II (2005,  Unrated)
Click to Rate
3
My Family (1995,  R)
Click to Rate
4
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
5
One Missed Call (2008,  PG-13)
Click to Rate
6
Armageddon (1998,  PG-13)
Click to Rate
7
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
The Da Vinci Code (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Dogma (1999,  R)
Click to Rate
10
Happy Feet (2006,  PG)
Click to Rate
11
National Treasure (2004,  PG)
Click to Rate
12
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
Click to Rate
13
The Color Purple (1985,  PG-13)
Click to Rate
14
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Tyler Perry Madea's Family Reunion (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
Why Did I Get Married? (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments