My Favorite Movies
| John129043693's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Unforgiven (1992, R) |
|
|
| 2 |
Fargo (1996, R) |
|
|
| 3 |
Life as a House (2001, R) |
|
|
| 4 |
Magnolia (1999, R) |
|
|
| 5 |
Clay Pigeons (1998, R) |
|
|
| 6 |
Eight Men Out (1988, PG) |
|
|
| 7 |
Bull Durham (1988, R) |
|
|
| 8 |
Creator (1985, R) |
|
|
| 9 |
Wonder Boys (2000, R) |
|
|
| 10 |
The Outlaw Josey Wales (1976, PG) |
|
|
| 11 |
Outside Ozona (1999, R) |
|
|
| 12 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
|
| 13 |
A Fish Called Wanda (1988, R) |
|
|
| 14 |
Big Bad Love (2002, R) |
|


