My Favorite Movies


  jon206431230's Rating My Rating
1
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
it kick ass
2
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers
bad ass
3
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
4
Iron Man (2008,  PG-13)
5
Forrest Gump (1994,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
9
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
10
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
11
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
12
Wedding Crashers (2005,  R)
13
Saw (2004,  R)
14
Saw II (2005,  R)
15
Saw III (2006,  R)
16
Saw IV (2007,  R)
17
Saw V (2008,  R)
Saw V
the best one
18
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
19
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
20
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
21
Fast and Furious (2009,  PG-13)
22
Hangar Rats (2009,  Unrated)
23
Hood Rats 2 (2008,  Unrated)
24
Fight Club (1999,  R)
25
City Rats (2009,  Unrated)
26
The Rats (1997,  R)
27
Killer Rats (2003,  R)
28
The Departed (2006,  R)
29
Ace of Hearts (2008,  PG)
30
K-9 (1989,  PG-13)
31
K-9: P.I. (2002,  PG-13)
32
Spider-Man (2002,  PG-13)
33
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
34
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
35
Cats & Dogs (2001,  PG)
36
Must Love Dogs (2005,  PG-13)
37
Reservoir Dogs (1992,  R)
38
Hotel for Dogs (2009,  PG)
39
Top Dog (1994,  PG-13)
40
Night at the Museum (2006,  PG)
41
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments