Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jorgehjp's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix 5.0 Stars
A greta movie!!!
Click to Rate
2
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
3
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
Resident Evil: Extinction (2007,  R)
Click to Rate
5
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
6
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
The Butterfly Effect (2004,  R)
Click to Rate
10
El Orfanato (The Orphanage) (2007,  R)
Click to Rate
11
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
12
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
13
I Am Legend (2007,  PG-13)
I Am Legend 3.5 Stars
i havent really seen it, but looks cool...
Click to Rate
14
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
15
The Ring Two (2005,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments