My Favorite Movies
| jose310281025's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Under the Tuscan Sun (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
|
| 3 |
The Gathering (2006, R) |
|
|
| 4 |
Unconscious (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
Moulin Rouge (1952, Unrated) |
|
|
| 6 |
Chicago (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
Death at a Funeral (2007, R) |
|
|
| 8 |
Trainspotting (1996, R) |
|
|
| 9 |
Y Tu Mama Tambien (2001, R) |
|
|
| 10 |
Planet Terror (Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror) (2007, R) |
|
|
| 11 |
Dirty Love (2005, R) |
|
|
| 12 |
Drop Dead Gorgeous (1999, PG-13) |
|
|
| 13 |
Into the Wild (2007, R) |
|
|
| 14 |
Sublime (2007, R) |
|
|
| 15 |
Hard Candy (2006, R) |
|


