My Favorite Movies


  joselopezbrett's Rating My Rating
1
Children of Men (2006,  R)
2
The Jacket (2005,  R)
3
GoldenEye (1995,  PG-13)
4
Tomorrow Never Dies (1997,  PG-13)
5
The World Is Not Enough (1999,  PG-13)
6
Die Another Day (2002,  PG-13)
7
Secuestro Express (2005,  R)
8
Amanecio De Golpe (2003,  Unrated)
9
Scary Movie 2 (2001,  R)
10
The Machinist (2004,  R)
11
Superman (1978,  PG)
12
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
13
Memento (2000,  R)
14
The Dark Knight (2008,  PG-13)
15
Sin City (2005,  R)
16
Scarface (1983,  R)
17
The Animatrix (2003,  Unrated)
18
Downfall (Der Untergang) (2004,  R)
19
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
20
Body of Lies (2008,  R)
21
The Departed (2006,  R)
22
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
23
Quantum of Solace (2008,  PG-13)
24
RoboCop (1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments