My Favorite Movies


  JosephPMcoolj's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
ATL (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Bad Boys (1995,  R)
Click to Rate
4
Bad Boys II (2003,  R)
Click to Rate
5
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995,  R)
Click to Rate
7
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (,  Unrated)
Click to Rate
8
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
9
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
10
Home Alone (1990,  PG)
Click to Rate
11
Independence Day (1996,  PG-13)
Click to Rate
12
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
Pitch Black (2000,  R)
Click to Rate
17
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
18
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Click to Rate
19
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
20
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999,  R)
Click to Rate
21
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
Click to Rate
22
The Boondock Saints (1999,  R)
Click to Rate
23
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
Click to Rate
24
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
25
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
Click to Rate
26
Van Helsing (2004,  PG-13)
Click to Rate
27
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
28
XXX (2002,  PG-13)
Click to Rate
29
You Got Served (2004,  PG-13)
Click to Rate
30
We Were Soldiers (2002,  R)
Click to Rate
31
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
32
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments