My Favorite Movies
| josh27colts's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Tuck Everlasting (2002, PG) |
|
|
| 3 |
Definitely, Maybe (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
Superbad (2007, R) |
|
|
| 5 |
The Lookout (2007, R) |
|
|
| 6 |
Once (2007, R) |
|
|
| 7 |
Juno (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
No Country for Old Men (2007, R) |
|
|
| 10 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 11 |
Knocked Up (2007, R) |
|


