My Favorite Movies


  josh3410's Rating My Rating
1
ECW: One Night Stand 2007 (,  Unrated)
ECW: One Night Stand 2007 4.5 Stars
good moves jeff!!
Click to Rate
2
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious 5.0 Stars
great film!!
Click to Rate
3
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999,  PG-13)
Click to Rate
4
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 4.5 Stars
funny!!
Click to Rate
5
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (,  Unrated)
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 5.0 Stars
really funny!!
Click to Rate
6
Jackass - The Movie (2002,  R)
Jackass - The Movie 5.0 Stars
funnier than numba 2!!!
Click to Rate
7
Jackass: Number Two (2006,  R)
Jackass: Number Two 5.0 Stars
sososososososo funny!!! watch it
Click to Rate
8
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up 3.5 Stars
goood film!
Click to Rate
9
Superbad (2007,  R)
Superbad 3.5 Stars
funny!
Click to Rate
10
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
The Simpsons Movie 3.5 Stars
seenj it loadsa times but its funny
Click to Rate
11
Accepted (2006,  PG-13)
Accepted 3.5 Stars
funny!!
Click to Rate
12
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile 5.0 Stars
funny!
Click to Rate
13
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp 4.5 Stars
best american pie,i fink dat enyway!
Click to Rate
14
Halloween (1978,  R)
Halloween 4.5 Stars
cwyt scary!!
Click to Rate
15
Epic Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
16
Harold & Kumar Go to White Castle (2004,  R)
Click to Rate
17
Full Metal Jacket (1987,  R)
Click to Rate
18
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Click to Rate
19
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments