My Favorite Movies


  Joy0z's Rating My Rating
1
Dreamgirls (2006,  PG-13)
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
6
Happy Feet (2006,  PG)
7
Music and Lyrics (2007,  PG-13)
8
Ratatouille (2007,  G)
9
Titanic (1997,  PG-13)
10
Fantastic Four (2005,  PG-13)
11
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
12
Superman Returns (2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
15
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
16
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
Spider-Man 2
Love it
17
What a Girl Wants (2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments