Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. jstephenmcdaniel
  2. stephen

my fav movies what rlse is there to say. everyone has their own tast. I have mine.

  jstephenmcdaniel's Rating My Rating
1
3 Ninjas - High Noon on Mega Mountain (1998,  PG)
2
High Noon (1952,  Unrated)
High Noon
the best
not enough stars to say what i want to.
3
High Noon (2000,  PG-13)
4
Shane (1953,  Unrated)
5
OK Connery (Operation Kid Brother) (1967,  Unrated)
OK Connery (Operation Kid Brother)
i was it once
6
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
i have this movie an like alot
7
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance
one of if not the best mofern dance
8
Kung Fu Panda (2008,  PG)
Kung Fu Panda
watchined tthree times in one week
9
Fame (1980,  R)
Fame
i want the dvd
10
Up (2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments