My Favorite Movies


  juliensofiayzabel's Rating My Rating
1
Bata, bata... Paano ka ginawa? (Lea's Story) (1998,  Unrated)
2
Ikaw Pa Rin (2008,  Unrated)
3
Ang Cute Ng Ina Mo (2007,  Unrated)
4
Kokey (2007,  Unrated)
Kokey
hello kokey
5
Kapag Tumibok Ang Puso (2006,  Unrated)
6
Four in One (Apat dapat) (2007,  Unrated)
7
Pasukob (2007,  Unrated)
8
Volta (2004,  Unrated)
9
Yamashita: The Tiger's Treasure (2001,  Unrated)
10
A Very Special Love (2008,  Unrated)
11
You are the One (2006,  Unrated)
You are the One
hello tony gonzaga idol kita i love u so much
12
Bcuz of U (2004,  Unrated)
13
My Only U (2008,  Unrated)
14
Babae Sa Bintana (1998,  Unrated)
15
Feng shui (2004,  Unrated)
16
D' Lucky Ones! (2006,  Unrated)
17
Hannah Montana: The Movie (2009,  G)
18
You Changed My Life (2009,  Unrated)
19
One More Chance (2007,  Unrated)
20
First Day High (2006,  Unrated)
21
My Kuya's Wedding (2007,  Unrated)
22
Maalaala Mo Kaya: Ang Tahanan Mo (2006,  Unrated)
23
Shake, Rattle & Roll III (1991,  Unrated)
24
So Happy Together (2004,  Unrated)
25
Kai xin gui shang cuo shen (Happy Ghost 5) (Magic to Win 5) (1991,  Unrated)
26
All About Love: Ang Sarap Ma-In Love (2006,  Unrated)
27
Ang Tanging Ina (2003,  Unrated)
28
White Lady (2006,  Unrated)
29
A Love Story (2007,  Unrated)
30
Pitong Dalagita (2007,  Unrated)
31
Huwag Kang Lilingon (2006,  Unrated)
32
Lastikman (2003,  Unrated)
33
My Bestfriend's Girlfriend (B.F.G.F.) (2008,  Unrated)
34
One True Love (2008,  Unrated)
35
Desperadas (Desperadas: All They Need Is Love) (2008,  Unrated)
36
Bahay Kubo (2008,  Unrated)
37
Pamahiin (2006,  Unrated)
38
I've Fallen for You (2007,  Unrated)
39
Paano Kita Iibigin (2007,  Unrated)
40
Wild Child (2008,  PG-13)
41
L' Enfant Sauvage (The Wild Child) (1970,  G)
42
Wild Child: The Story of Feral Children (2002,  Unrated)
43
Han cheng gong lüe (Tokyo Raiders 2) (Seoul Raiders) (2008,  Unrated)
44
Silk n' Sabotage (Wild Child 2) (1994,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. juliensofiayzabel
    juliensofiayzabel posted 221 days ago

    i have many movies in my flixster!!