My Favorite Movies


  juliusroujeltraje21's Rating My Rating
1
Maid in Manhattan (2002,  PG-13)
2
Tales of Manhattan (1942,  Unrated)
3
Manhattan Baby (Evil Eye) (The Possessed) (Eye of the Evil Dead) (1984,  R)
4
The Manhattan Project (1986,  PG-13)
5
Trois chambres à Manhattan (Three rooms in Manhattan) (1965,  Unrated)
6
Batman Begins (2005,  PG-13)
7
Batman (1989,  PG-13)
8
Batman Returns (1992,  PG-13)
9
Batman Gotham Knight (2008,  Unrated)
10
Batman & Robin (1997,  PG-13)
11
Batman: The Movie (1966,  PG)
12
Batman: Dead End (2003,  Unrated)
13
The Batman/Superman Movie (1998,  PG)
14
Batman and Robin (1949,  Unrated)
15
The Amazing Adventures of Little Batman (2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments