Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kar3nl0v3f0r3v3r's Rating My Rating
1
Freaky Friday (2003,  PG)
Freaky Friday
is my favoritet mmovie amazing!!1
2
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
a cool movie i like that
3
Material Girls (2006,  PG)
4
Bewitched (2005,  PG-13)
5
The Perfect Man (2005,  PG)
6
A Cinderella Story (2004,  PG)
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
8
Man of the House (2005,  PG-13)
9
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
10
Sky High (2003,  Unrated)
11
Hitch (2005,  PG-13)
12
She's All That (1999,  PG-13)
13
She's the Man (2006,  PG-13)
14
Ice Princess (2005,  G)
15
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
16
The Princess Diaries (2001,  G)
17
Return to Halloweentown (Halloweentown IV) (2007,  Unrated)
18
Halloweentown High (Halloweentown III) (2004,  Unrated)
19
Halloweentown (1998,  Unrated)
20
Panic Button (1964,  Unrated)
21
Premonition (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments