My Favorite Movies
| karito6's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 6 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 9 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 10 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 12 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 13 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|


