My Favorite Movies


  kassers's Rating My Rating
1
The Joy Luck Club (1993,  R)
2
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
3
Labyrinth (1986,  PG)
4
Sid & Nancy (1986,  R)
5
Air Force One (1997,  R)
6
The Fifth Element (1997,  PG-13)
7
Murder by Numbers (2002,  R)
8
Remember the Titans (2000,  PG)
9
Tombstone (1993,  R)
10
Swordfish (2001,  R)
11
The Last Samurai (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments