My Favorite Movies


  katjanaglic101's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
The Guardian (2006,  PG-13)
5
Madagascar (2005,  PG)
6
Ice Age (2002,  PG)
7
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
8
Taxi (1998,  Unrated)
9
Taxi 2 (2000,  Unrated)
10
Taxi 3 (2003,  Unrated)
11
Taxi 4 (2007,  Unrated)
12
The Extreme Team (The X-Team) (2003,  Unrated)
13
Take the Lead (2006,  PG-13)
14
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
15
Dirty Dancing - Havana Nights (2004,  PG-13)
16
Eurotrip (2003,  R)
17
The Texas Chainsaw Massacre (1974,  R)
18
American Pie (1999,  R)
19
American Pie 2 (2001,  R)
20
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
21
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
22
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments