My Favorite Movies


  KawaiiHarajuku's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
2
See No Evil (2006,  R)
See No Evil
hate it
3
Resident Evil (2002,  R)
4
Resident Evil: Extinction (2007,  R)
5
Satanic (2005,  R)
6
Pumpkinhead II: Blood Wings (Pumpkinhead 2: The Demon Returns) (1994,  R)
7
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
8
Evil Remains (2004,  R)
9
Tales from the Crypt Presents: Bordello of Blood (1996,  R)
10
Queen of the Damned (2002,  R)
11
Jackass: Number Two (2006,  R)
12
Jackass - The Movie (2002,  R)
13
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
14
Bride of Chucky (1998,  R)
15
Wrong Turn (2003,  R)
16
Wrong Turn 2: Dead End (2007,  Unrated)
17
Interview with the Vampire (1994,  R)
18
Embrace of the Vampire (1994,  Unrated)
19
The Little Vampire (2000,  PG)
20
The Lost Boys (1987,  R)
21
The Crow (1994,  R)
22
The Crow - Wicked Prayer (2005,  R)
23
The Crow: Stairway to Heaven (,  G)
24
The Crow: City of Angels (1996,  R)
25
The Crow - Salvation (2000,  R)
26
Twilight (2008,  PG-13)
Twilight
love this movie it is so awsome.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments