My Favorite Movies
Give list a short description
| Kawaiiuekichan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 3 |
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) (2007, Unrated) |
|
| 4 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006, Unrated) |
|
| 5 |
Tsubasa Chronicle the Movie: The Princess of the Country of Birdcages (2005, Unrated) |
|
| 6 |
Cardcaptor Sakura - The Movie (1999, Unrated) |
|
| 7 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card (2000, Unrated) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010, Unrated) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |












Kawaiiuekichan posted 530 days ago
I like all Naruto Movie nano!