My Favorite Movies


  KaylaSpencer21's Rating My Rating
1
Two Can Play That Game (2001,  R)
2
Dreamgirls (2006,  PG-13)
3
All You've Got (2006,  PG-13)
4
Mystery Woman: Sing Me a Murder (2005,  Unrated)
5
Gang of Roses (2003,  R)
6
Step Up (2006,  PG-13)
7
Mystery Woman: Snapshot (2005,  Unrated)
8
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
9
Scary Movie 2 (2001,  R)
10
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
11
Rush Hour (1998,  PG-13)
12
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
13
Titanic (1997,  PG-13)
14
Underworld (2003,  R)
15
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
16
Love and Basketball (2000,  PG-13)
17
Friday (1995,  R)
18
White Chicks (2004,  PG-13)
19
Clueless (1995,  PG-13)
20
Money Talks (1997,  R)
21
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
22
Honey (2003,  PG-13)
23
Bring It On (2000,  PG-13)
24
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
25
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
26
Drumline (2002,  PG-13)
27
Halloween (1978,  R)
28
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
29
1408 (2007,  PG-13)
30
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
31
Million Dollar Baby (2004,  PG-13)
32
Saw III (2006,  R)
33
The Hot Chick (2002,  PG-13)
34
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
35
What a Girl Wants (2003,  PG)
36
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
37
Mystery Woman: Redemption (2006,  Unrated)
38
Mystery Woman: Oh Baby (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments