My Favorite Movies
| KazumiYamanaka's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III (2006, R) |
|
| 2 |
Saw II (2005, R) |
|
| 3 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 4 |
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005, PG) |
|
| 5 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 7 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006, Unrated) |
|
| 8 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
| 11 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
| 12 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 13 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |
|
| 14 |
Bleach: Memories of Nobody (2006, Unrated) |














