My Favorite Movies


  KC42502575's Rating My Rating
1
Gone With the Wind (1939,  G)
2
Steel Magnolias (1989,  PG)
3
Fools Rush In (1997,  PG-13)
4
Pretty Woman (1990,  R)
5
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
6
Notting Hill (1999,  PG-13)
7
Erin Brockovich (2000,  R)
8
Doll Face (1945,  Unrated)
9
Poor Little Rich Girl (1936,  G)
10
The Little Colonel (1935,  PG)
11
The Little Princess (1939,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments