My Favorite Movies


  kc7rry's Rating My Rating
1
The Adventures of Young Indiana Jones: Winds of Change (2008,  Unrated)
2
Gulliver's Travels (2010,  Unrated)
3
Gnomeo and Juliet (2010,  Unrated)
4
Dirty Mind (2009,  Unrated)
5
Who Will Love My Children? (1983,  Unrated)
6
The April Fools (1969,  PG)
7
Ripley's Believe It or Not! (2011,  Unrated)
8
Moses: Egypt's Great Prince (1998,  Unrated)
9
Kung Fu Panda: The Kaboom of Doom (Kung Fu Panda 2) (2011,  Unrated)
10
The Last Airbender (2010,  Unrated)
11
Alvin and the Chipmunks: The Squeakuel (2009,  PG)
12
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010,  Unrated)
13
The Call of the Wild (2007,  Unrated)
14
Falling in Love with the Girl Next Door (2006,  Unrated)
15
Yogi's First Christmas (1980,  Unrated)
16
The Flintstones Christmas in Bedrock (1996,  Unrated)
17
Smartest Girl in Town (Million Dollar Profile) (1936,  Unrated)
18
A Flintstone Christmas (1977,  Unrated)
19
Doctor Who: The Empty Child (2006,  Unrated)
20
Doctor Who: The Doctor Dances (,  Unrated)
21
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five (2008,  G)
22
The Animatrix (2003,  Unrated)
23
Jack-Jack Attack (2005,  G)
24
Monsters vs. Aliens (2009,  PG)
25
Bolt (2008,  PG)
26
The Breakfast Club (1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments