My Favorite Movies
| keke368765324's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
| 2 |
A League of Their Own (1992, PG) |
|
| 3 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
| 4 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 5 |
ATL (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001, R) |
|
| 7 |
Alien (1979, R) |
|
| 8 |
Snuff-Movie (Man with a Movie Camera) (, Unrated) |
|
| 9 |
One Piece the Movie: Kaisokuou ni ore wa naru (One Piece Movie: The Great Gold Pirate) (2000, Unrated) |
|
| 10 |
In Search of a Midnight Kiss (2008, Unrated) |
|
| 11 |
In Search of Mozart (2007, Unrated) |
|
| 12 |
In Search of Leti (2006, Unrated) |
|
| 13 |
Six Characters in Search of an Author (1992, Unrated) |
|
| 14 |
The Connecticut Poop Movie (The American Poop Movie) (2006, Unrated) |
|
| 15 |
Next Friday (2000, R) |
|
| 16 |
A Good Man Is Hard to Find (2008, PG-13) |
|
| 17 |
Like Mike (2002, PG) |

















