My Favorite Movies
| khrisjennie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Awake (2007, R) |
|
| 3 |
The Sleeping Dictionary (2003, R) |
|
| 4 |
Paranoid (2000, Unrated) |
|
| 5 |
Camp Nowhere (1994, PG) |
|
| 6 |
Sin City 2 (, Unrated) |
|
| 7 |
The Love Guru (2008, PG-13) |
|
| 8 |
Sin City (2005, R) |
|
| 9 |
Something to Talk About (1995, R) |
|
| 10 |
The Ring (1952, Unrated) |
|
| 11 |
My Brilliant Career (1979, Unrated) |
|
| 12 |
Innocence (2000, Unrated) |
|
| 13 |
No Turning Back (2001, R) |
|
| 14 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
| 16 |
Hell's Kitchen N.Y.C. (1999, R) |
|
| 17 |
Wanted (2008, R) |
|
| 18 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
| 19 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 20 |
In Her Shoes (2005, PG-13) |
|
| 21 |
The Sweetest Thing (2002, R) |





















