My Favorite Movies

  1. KillMeRomantically
  2. Kat

Give list a short description

  KillMeRomantically's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  Unrated)
Twilight Want To See
OMG! i love the book! i really wanna see the movie!
Click to Rate
2
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 5.0 Stars
OMG! AWESOME!
Click to Rate
3
The Dark Knight (2008,  PG-13)
The Dark Knight 5.0 Stars
Such an awesome movie! :D
Click to Rate
4
Death Note (Desu nôto) (2006,  Unrated)
Death Note (Desu nôto) 5.0 Stars
OMFG! I LOVED IT!
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
amazing!!!!!!
Click to Rate
6
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Edward Scissorhands 4.5 Stars
awesomeness....yes!
Click to Rate
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
kool!
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
awesome!!!!!!!!!!
Click to Rate
9
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) 5.0 Stars
yay!!
Click to Rate
10
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006,  Unrated)
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 5.0 Stars
^_^ so cool
Click to Rate
11
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) 5.0 Stars
cool
Click to Rate
12
Pokémon Ranger and the Temple of the Sea (2007,  Unrated)
Pokémon Ranger and the Temple of the Sea 4.5 Stars
OMG! XD i love this movie
Click to Rate

Comments (1)

Post a comment

Recent Comments

  1. SasukeKun723
    SasukeKun723 posted 149 days ago

    XD OH YEAH!