My Favorite Movies
| kim123456789123456789's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw II (2005, R) |
|
| 2 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 8 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 9 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Big Fat Liar (2002, PG) |
|
| 12 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 13 |
Braveheart (1995, R) |













