My Favorite Movies
| Kimbo142118197's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grease (1978, PG) |
|
| 2 |
Xanadu (1980, PG) |
|
| 3 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Two of a Kind (1983, PG) |
|
| 5 |
Toomorrow (1970, Unrated) |
|
| 6 |
A Christmas Romance (1994, PG) |
|
| 7 |
A Mom for Christmas (1990, G) |
|
| 8 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
| 9 |
Sordid Lives (2000, R) |
|
| 10 |
It's My Party (1996, R) |
|
| 11 |
Flash of Genius (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Chasing Destiny (2001, PG-13) |
|
| 13 |
Bad Santa (2003, R) |
|
| 14 |
Nightwatch (1998, R) |
|
| 15 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
| 16 |
Nine to Five (9 to 5) (1980, PG) |
|
| 17 |
Beaches (1988, PG-13) |
|
| 18 |
Outrageous Fortune (1987, R) |
|
| 19 |
Ruthless People (1986, R) |
|
| 20 |
The First Wives Club (1996, PG) |

















