Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. kimlubiran
  2. kimberly

Give list a short description

  kimlubiran's Rating My Rating
1
Jumper (2008,  PG-13)
Click to Rate
2
American Pie 2 (2001,  R)
American Pie 2 3.5 Stars
funny
Click to Rate
3
American Pie (1999,  R)
American Pie 4.0 Stars
very funny
Click to Rate
4
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile 3.5 Stars
funny
Click to Rate
5
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
Click to Rate
6
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Blood Diamond (2006,  R)
Blood Diamond 4.5 Stars
really good movie... the actors were great!
Click to Rate
8
Over Her Dead Body (2008,  PG-13)
Click to Rate
9
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) (2006,  R)
Click to Rate
10
The Mist (2007,  R)
The Mist 4.0 Stars
the movie was good its just the ending i dont like much.. when he kill his son and friends because the hope was gone...just sux
Click to Rate
11
Awake (2007,  R)
Awake 2.5 Stars
it was alright but lacking something with the ending
Click to Rate
12
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (1953,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 4.5 Stars
love it!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments