My Favorite Movies
| King17054922's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
For Catherine (2005, Unrated) |
|
| 2 |
Clerks (1994, R) |
|
| 3 |
Mallrats (1995, R) |
|
| 4 |
Chasing Amy (1997, R) |
|
| 5 |
Dogma (1999, R) |
|
| 6 |
Jay and Silent Bob Strike Back (2001, R) |
|
| 7 |
Doom (2005, R) |
|
| 8 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
| 9 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Short Circuit (1986, PG) |
|
| 11 |
Short Circuit 2 (1988, PG) |
|
| 12 |
Batman (1989, PG-13) |
|
| 13 |
Batman Returns (1992, PG-13) |
|
| 14 |
Batman Forever (1995, PG-13) |
|
| 15 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 16 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 17 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |

















