My Favorite Movies
| KingdomComics2242796's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Batman (1989, PG-13) |
|
|
| 2 |
Ghostbusters (1984, PG) |
|
|
| 3 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
|
| 4 |
Gojira (1956, Unrated) |
|
|
| 5 |
Beetlejuice (1988, PG) |
|
|
| 6 |
Voyage to the Prehistoric Planet (1965, PG) |
|
|
| 7 |
Iron Man (2008, PG-13) |
|
|
| 8 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 10 |
Flash Gordon (1980, PG) |
|



