My Favorite Movies
| Kingpimpin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 2 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 3 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 4 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 5 |
Con Air (1997, R) |
|
| 6 |
Clerks II (2006, R) |
|
| 7 |
Clerks (1994, R) |
|
| 8 |
Waist Deep (2006, R) |
|
| 9 |
Juice (1992, R) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
| 14 |
Get Rich or Die Tryin' (2005, R) |
|
| 15 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 17 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 18 |
Next Friday (2000, R) |
|
| 19 |
Friday After Next (2002, R) |
|
| 20 |
Friday (1995, R) |




















