Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kitt00000000000000000000000000's Rating My Rating
1
Step Up (2006,  PG-13)
2
The Break-Up (2006,  PG-13)
3
Honey, I Blew Up the Kid (1992,  PG)
4
Pump up the Volume (1990,  R)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
7
Titanic (1997,  PG-13)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
9
Finding Nemo (2003,  G)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
12
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
13
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
14
Saw II (2005,  R)
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
16
Saw (2004,  R)
17
Shrek 2 (2004,  PG)
18
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
19
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
20
Scary Movie (2000,  R)
21
Shrek (2001,  PG)
22
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
23
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
24
American Pie (1999,  R)
25
The Matrix (1999,  R)
26
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
27
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
28
Saw III (2006,  R)
29
Scary Movie 2 (2001,  R)
30
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
31
Undiscovered (2005,  PG-13)
32
The Covenant (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments