My Favorite Movies
| Klabajabba127799642's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Patriot (2000, R) |
|
| 3 |
Brubaker (1980, R) |
|
| 4 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 5 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
| 6 |
Nacho Libre (2006, PG) |
|
| 7 |
Lethal Weapon 4 (1998, R) |
|
| 8 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
| 9 |
The Game Plan (2007, PG) |
|
| 10 |
Crank (2006, R) |
|
| 11 |
Good Luck Chuck (2007, R) |
|
| 12 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 14 |
Hitman (2007, R) |
|
| 15 |
300 (2007, R) |
|
| 16 |
American Psycho (2000, R) |
|
| 17 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 18 |
Appleseed (, Unrated) |
|
| 19 |
Fearless (1993, R) |
|
| 20 |
Joe Dirt (2001, PG-13) |
|
| 21 |
The One (2001, PG-13) |
|
| 22 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
| 23 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 24 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 25 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
| 26 |
Nobody (1999, Unrated) |
|
| 27 |
Hot Fuzz (2007, R) |



























