My Favorite Movies
| KLBKUTIE1994's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Happily Ever After (2004, G) |
|
|
| 5 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 6 |
Cars (2006, G) |
|
|
| 7 |
Redline (2007) (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Sandlot (1993, PG) |
|
|
| 9 |
The Sandlot 2 (2005, PG) |
|
|
| 10 |
Nanny McPhee (2006, PG) |
|
|
| 11 |
Material Girls (2006, PG) |
|
|
| 12 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
|
| 13 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 14 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 15 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 16 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 17 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 18 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 19 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
|
| 20 |
The New Guy (2001, PG-13) |
|
|
| 21 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 22 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 23 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 24 |
Shrek in the Swamp Karaoke Dance Party (, Unrated) |
|
|
| 25 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
|
| 26 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
|
| 27 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000, G) |
|
|
| 28 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
|
| 29 |
Cheaper by the Dozen 2 (2005, PG) |
|
|
| 30 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|


