My Favorite Movies
| klynne28's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Rent (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Woman's Guide to Adultery (1993, Unrated) |
|
|
| 6 |
Robin Hood: Prince of Thieves (1991, PG-13) |
|
|
| 7 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
Seven (Se7en) (1995, R) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
Hidalgo (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
L.A. Confidential (1997, R) |
|
|
| 13 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Sum of All Fears (2002, PG-13) |
|
|
| 15 |
The 10th Kingdom (, Unrated) |
|



