My Favorite Movies
| kneeboarder32's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 4 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Troy (2004, R) |
|
|
| 8 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 11 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 13 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
|
| 15 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 16 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 17 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 18 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 19 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 20 |
27 Dresses (2007, PG-13) |
|
|
| 21 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 22 |
Fever Pitch (The Perfect Catch) (2005, PG-13) |
|
|
| 23 |
Nicholas Nickleby (2002, PG) |
|
|
| 24 |
Casino Royale (1967, G) |
|
|
| 25 |
The Emperor's New Groove (2000, G) |
|
|
| 26 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|


